Тренінг «Клієнтоорієнтований сервіс»:

приріст рівня компетенцій співробітників на 60%

клієнт

E-Academy – український інноваційний освітній центр для косметологів та beauty фахівців, в якому об’єднаний найкращий досвід індустрії краси та сфер online/offline освіти.

Філософія E-Academy — екологічність продуктів, простору, комунікацій та бізнесу.

Місія — забезпечення високого рівня освіченості практикуючих спеціалістів у сфері сучасної естетичної медицини та косметології.

Не дивно, що саме тренінг з клієнтоорієнтованості був основним запитом E-Academy, адже це є ключовою цінністю компанії.

Задачі

Ключовий запит E-Academy  — посилити стандарти сервісу у компанії, підвищити лояльність пацієнтів, знизити ймовірність професійного вигоряння адміністраторів та фахівців медичних центрів.

За результатами дотренінгової діагностики було складено програму навчання, яка охоплювала ключові аспекти комунікацій з пацієнтами. Протягом дводенного офлайн тренінгу учасники опрацювали декілька інформаційних блоків:

 • Спілкування з пацієнтом: без чого не можна починати
 • Розуміння психологічних та поведінкових особливостей пацієнта – основа клієнтоорієнтованого підходу
 • Способи прояснення потреб, очікувань та можливостей клієнтів
 • Технології ефективного донесення інформації про товари/послуги/пропозиції/варіанти взаємодії
 • Клієнт сумнівається чи заперечує. Що робити?
 • Управління відносинами зі «складними» клієнтами
 • Емоційна стійкість. Психологічні техніки запобігання емоційному вигоранню, зняття стресу, відновлення працездатності працівника медичного закладу
результат

В цьому проекті було все, як я люблю:

 • замовник, який знає, що і коли він хоче отримати
 • група чудова, дуже включена, гарний приріст компетенцій на виході та теплі відгуки. Ціную нашу співпрацю

 

Результати, якими пишаюся:

 • SSI: Student Satisfaction Index (індекс задоволеності учасників) – 9,5 із 10
 • GC: Growth of Competencies (рівень зростання компетенцій) – до 60%
 • NPS: Net Promoter Score (готовність рекомендувати) – 9,9 із 10

Докладніше – в каруселі

В результаті тренінгу учасники:

 • навчилися вибудовувати довгострокові відносини з пацієнтами
 • удосконалили навички комунікацій з пацієнтами різних вікових груп та типів особистості
 • навчилися давати інформацію «мовою пацієнта»: просто, доступно, зрозуміло
 • опрацювали психологічні установки, які допоможуть краще відчувати емоційний стан пацієнта, розуміти причини та мотиви його поведінки та дій, виявляти емпатію.
 • освоїли інструменти, які дозволять конструктивно вирішувати конфліктні ситуації у процесі комунікації, зберігаючи при цьому позитивний настрій та не розриваючи контакту з клієнтом
 • систематизували знання та досвід: структурували та усвідомлено застосовують те, що раніше застосовувалося інтуїтивно
 • підвищили особисту ефективність та продуктивність
відгуки
Марина Давидова
Марина Давидова
Читати далі
Я пройшла тренінг «Клієнтоорієнтований сервіс» для адміністраторів медичних центрів. Мені здавалося, що пацієнти просто не хочуть вникати у запитання чи слухати, а після курсу ставлюся до них із розумінням. Стало легше сприймати особливості спілкування людей. Стало легше розуміти, контролювати свої емоції. Дуже корисна схема роботи зі складними пацієнтами та ситуаціями. Також правила правильної аргументації полегшують роботу. Курс корисний, жалкую що раніше не було такого навчання – багато нервових клітин було б збережено
Олена Бичкова
Олена Бичкова
Читати далі
Тренінг «Клієнтоорієнтований сервіс» для адміністраторів медичних центрів. Що найбільше відклалося в моїй голові, а точніше навіть у моєму розумінні світу, як особистості, це те, що відмінності - це добре. Я маю на увазі відмінності клієнтів, хтось спокійний, хтось імпульсивний і т.д. Не потрібно чекати ідеального клієнта в кожному, хто входить. Потрібно не зациклюючись на емоційних очікуваннях, намагатися отримувати задоволення від роботи та спілкування, навіть із неприємними нам суб'єктивно людьми. Тим самим ми знижуємо рівень свого стресу, підвищуємо свій професіоналізм та імідж компанії. Дякуємо за розділ, де описані методи профілактики професійного вигоряння. Це хороші прийоми і для повсякденного життя.
Кароліна Власова
Кароліна Власова
Читати далі
Ніколи не замислювалася про ефект тітоньки Чарлі. Наскільки я можу не зрозуміти клієнта, не поставивши йому всього парочку, але дуже важливих питань. У роботі намагаюся використати всі прийоми комунікації. З запереченнями поки що не працювала (за 6-ти кроковою моделлю), бо ще не готова до цього. І з претензіями не працювала, але лише тому, що їх немає:) Часто перед робочим днем ​​та під час робочого дня використовую техніку Горили. Вона мені дуже допомагає бути більш впевненою в роботі з новими клієнтами і в контакті з керівництвом (у мене з ними хороші стосунки, просто іноді мандраж:)) Вірю, що нові знання, зокрема робота з запереченнями, допоможуть мені стати ефективнішими. Дякуємо за тренінг!
Попередній
Далі
більше відгуків

Пилипенко Ростислава:

Я раніше думала, що вмію працювати з запереченнями клієнта, після тренінгу я зрозуміла, що мені є ще що вчити і до чого прагнути. Технікі професійного вигорання взгалі стали для мене чимось новим і корисним. Тепер я розповідаю своїм дівчатам про те, як правильно спілкуватись з клієнтом, визначати їхній стан і тд. Дякую за такий корисний досвід!

Агеєва Марина:

Попала на желаемый тренинг и не разочаровала. Было максимально интересно узнать о работе с возражениями. Начала в работе применять технику «6 шагов». Есть положительный результат. Спасибо

Ковтун Катерина:

Ранее я коммуницировала с пациентами и решала определенные задачи интуитивно, где-то на подсознательном уровне заложено, ну и на опыте определённом, но всегда было ощущение что не хватает структурированной базы, а теперь у меня есть прекрасная шпаргалка в виде знаний и конспекта к которому я всегда могу обратиться пока нету отточенной практики, это помогает в возможности более профессионально давать рекомендации косметологам в работе с пациентом и конечно же придает уверенности в действиях и принятии решений! Благодарю, очень полезно и познавательно!

Заєц Анастасія:

До проходження курсу я думала, що правильно веду себе в ситуаціх з клієнтами. Правильно висловлюю свою думку, доношу інформацію клієнту. Надалі буду використовувати максимально інформації та знань після проходження тренінгу. Дякую!

Власова Кароліна:

Никогда не задумывалась об эффекте тётушки Чарли. Насколько я могу не понять клиента, не задав ему всего-то парочку, но очень важных вопросов. В работе стараюсь использовать все приёмы коммуникации. С возражениями пока ещё не работала (по 6-ти шаговой модели), т.к. ещё не готова к этому. И с претензиями не работала, но лишь потому, что их нет:) Часто перед рабочим днём и во время рабочего дня использую технику Гориллы. Она мне сильно помогает быть более уверенной в работе с новыми клиентами и в контакте с руководством (у меня с ними хорошие отношения, просто иногда мандраж:)) Верю, что новые знания, в частности работа с возражениями, помогут мне стать в разы эффективнее. Спасибо большое за тренинг!

Пелих Руслана:

Я раньше думала, что невозможно договориться с агрессивным клиентом, а теперь я знаю подход к такому клиенту. Больше всего я запомнила 6-шаговую модель обработки возражений, было очень интересно. В работе использую психологическую технику бинокль и 10/10/10, чтобы отвлечь себя от негатива и побыть «наедине с собой»))

Демовська Дарія:

Я раньше думала, что люди воспринимают ситуации также как я, а сейчас понимаю, что каждый человек очень особенный. Разделяю кл по психотипам и дальше уже выбираю стратегию общения. Я практически не получаю возражений. Даже были клиенты, которые говорили о том, что я очень хорошо и красиво преподношу информацию (слова клиента, с которым я использовала приёмы по общению с конкретными психотипами). Очень много полезных навыков освоила.

Петренко Аліна

Больше всего мне запомнилось 6-шаговая модель обработки возражений. Сейчас я уже применяю её в практике, и теперь закрывать клиентов стало намного проще. В работе использую “правило трёх” и “плюс минус плюс”